Main content
A minimalist design featuring a green circular shape on the left against a white background, with subtle lines and a faint logo in the bottom right corner.

SERUMI ZA LICE

Djelujte na fine linije, bore ili dehidraciju koncentriranim serumima formuliranim za Vas.

SAZNAJTE VIŠE ―+

Serumi za lice

Serumi za lice
19 Proizvodi
Title

1cc* CollaShot Plump serum, serum za lice s rekombinantnim kolagenom za učvrsnuti i puniji izgled kože

Serum za lice s kolagenom s rekombinantnim kolagenom i ramnozom koji vidljivo popunjava kožu, pomaže u njezinom učvršćivanju te ublažava vidljive znakove starenja uzrokovane gubitkom kolagena. Biosintetski kolagenski polipeptid sličan fragmentu proteina koji se nalazi u ljudskom kolagenu.

Stara cijena Nova cijena 72 €
(144 €/100 ml.)
Title

Better Screen™ UV serum

Lagani serum za zaštitu od sunca s kolagenskim peptidom koji pomaže u zaštiti od oštećenja uzrokovanih suncem i vidljivoj korekciji ranih znakova starenja kože.

Stara cijena Nova cijena 49 €
(98 €/100 ml.)
KIES00001

Age-Defying Trio

Vidljivo smanjuje bore i vraća mladenački sjaj.

Stara cijena Nova cijena 139 €

Truly Targeted Blemish-Clearing Solution

Prozirni "tekući flaster" za nepravilnosti s 2% salicilne kiseline, posebno formuliran za vidljivo smanjenje veličine, intenziteta boje i tragova prištića.

Jedna veličina dostupna
15 ml
Stara cijena Nova cijena 35 €
(233.33 €/100 ml.)

Ultra Pure High-potency Serum 1.5% Hyaluronic Acid

Koncentriran s 1,5% hijaluronske kiseline serum za suhu kožu formuliran sa samo 7 sastojaka koji pomažu obnoviti kožu i zadržati vlagu kako bi koža izgledala zdravije i bila hidratizirana.

Jedna veličina dostupna
30 ml
Stara cijena Nova cijena 39 €
(130 €/100 ml.)

ULTRA PURE HIGH-POTENCY SERUM 5.0% NIACINAMIDE

Koncentrirani serum za lice formuliran sa samo deset sastojaka pomoći će vam vidljivo smanjiti neželjeni sjaj i izgled nesavršenosti na koži lica.

Jedna veličina dostupna
30 ml
Stara cijena Nova cijena 39 €
(130 €/100 ml.)
Best Seller

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Retinol serum formuliran za smanjenje vidljivih bora, poboljšanje teksture i čvrstoće kože uz minimalnu nelagodu. Ova precizno dozirana formula prikladna je za sve tipove kože, uključujući i one koji prvi put koriste retinol.

Stara cijena Nova cijena 97 €
(194 €/100 ml.)

Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate

Snažan serum s vitaminom C formuliran s pomoću 12,5 % vitamina C i hijaluronske kiseline.

Stara cijena Nova cijena 115 €
(153.33 €/100 ml.)

Vital Skin-Strengthening Super Serum

Serum za lice za sjajniju i snažniju kožu poboljšane teksture.

Stara cijena Nova cijena 107 €
(214 €/100 ml.)

Clearly Corrective™ Dark Spot Solution

Serum protiv tamnih mrlja koji vidljivo poboljšava neravnomjeran izgled kože

Stara cijena Nova cijena 103 €
(206 €/100 ml.)
Best Seller

Midnight Recovery Concentrate

Noćno ulje za lice koje vidljivo obnavlja kožu dok spavate.

Stara cijena Nova cijena 95 €
(190 €/100 ml.)

Age Defender Power Serum

Serum protiv bora za muškarce, koji vidljivo učvršćuje kožu i smanjuje izgled bora.

Jedna veličina dostupna
75 ml
Stara cijena Nova cijena 82 €
(109.33 €/100 ml.)

Clearly Corrective™ Daily Re-Texturizing Triple Acid Peel

S pažljivo odabranom koncentracijom AHA, PHA i BHA, naša formula vidljivo pomaže ispraviti teksturu, ubrzano zagladiti kožu, smanjiti izgled pora i pružiti vidljivu blistavost koži.

Jedna veličina dostupna
30 ml
Stara cijena 62 € Nova cijena 49 €
(163.33 €/100 ml.)
Best Seller

Midnight Recovery Concentrate

Noćno ulje za lice koje vidljivo obnavlja kožu dok spavate.

Stara cijena Nova cijena 65 €
(216.67 €/100 ml.)

Vital Skin-Strengthening Super Serum

Serum za lice za sjajniju i snažniju kožu poboljšane teksture.

Stara cijena Nova cijena 167 €
(167 €/100 ml.)
Best Seller

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Retinol serum formuliran za smanjenje vidljivih bora, poboljšanje teksture i čvrstoće kože uz minimalnu nelagodu. Ova precizno dozirana formula prikladna je za sve tipove kože, uključujući i one koji prvi put koriste retinol.

Stara cijena Nova cijena 97 €
(194 €/100 ml.)

Vital Skin-Strengthening Super Serum

Serum za lice za sjajniju i snažniju kožu poboljšane teksture.

Stara cijena Nova cijena 107 €
(214 €/100 ml.)

Clearly Corrective™ Clarity-Activating Soothing Emulsion

Lagana emulzija trostrukog djelovanja, obogaćena niacinamidom i korijenom sladića, vraća koži prirodni sjaj i pomaže ujednačiti ten

Jedna veličina dostupna
100 ml
Stara cijena Nova cijena 99 €
(99 €/100 ml.)
Best Seller

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Retinol serum formuliran za smanjenje vidljivih bora, poboljšanje teksture i čvrstoće kože uz minimalnu nelagodu. Ova precizno dozirana formula prikladna je za sve tipove kože, uključujući i one koji prvi put koriste retinol.

Stara cijena 72 € Nova cijena 49 €
(163.33 €/100 ml.)
Orijentacijska poruka
Za najbolje iskustvo, molimo okrenite uređaj