Main content
A minimalist design featuring a green circular shape on the left side against a white background, with faint lines and the letter "K" in a subtle font on the right.

PROIZVODI
ZA NJEGU KOŽE

Otkrijte zdrav izgled kože pomoću formula koje pokreću priroda i nauka.

SAZNAJTE VIŠE ―+

NJEGA KOŽE

NJEGA KOŽE
104 Proizvodi

Ultra Light Daily UV Defense SPF 50 PA++++

Lagana krema za lice sa SPF 50 PA ++++ i zaštitom od zagađenja.

Stara cijena Nova cijena 62 €
(103.33 €/100 ml.)
KIES00001

Men's Ultimate Travel Companion

Poklon set za muškarce sadrži proizvode za brijanje za glatku kožu.

Stara cijena Nova cijena 69 €
Ovaj proizvod ne može se uspoređivati
Best Seller

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Retinol serum formuliran za smanjenje vidljivih bora, poboljšanje teksture i čvrstoće kože uz minimalnu nelagodu. Ova precizno dozirana formula prikladna je za sve tipove kože, uključujući i one koji prvi put koriste retinol.

Stara cijena 72 € Nova cijena 49 €
(163.33 €/100 ml.)

Ultra Facial Barrier Balm

Balzam za lice sa skvalanom u praktičnom obliku stika koji hidratizira i jača barijeru kože.

Jedna veličina dostupna
9 g
Stara cijena Nova cijena 37 €
(205.56 €/50 g.)
Estetica 2023 Reward

Age Defender Cream Moisturizer

Hidratantna krema za muškarce protiv starenja kože, koja učvršćuje i podiže kožu.

Stara cijena Nova cijena 65 €
(130 €/100 ml.)

Ultra Pure High-potency Serum 1.5% Hyaluronic Acid

Koncentriran s 1,5% hijaluronske kiseline serum za suhu kožu formuliran sa samo 7 sastojaka koji pomažu obnoviti kožu i zadržati vlagu kako bi koža izgledala zdravije i bila hidratizirana.

Jedna veličina dostupna
30 ml
Stara cijena Nova cijena 39 €
(130 €/100 ml.)
Best Seller

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Retinol serum formuliran za smanjenje vidljivih bora, poboljšanje teksture i čvrstoće kože uz minimalnu nelagodu. Ova precizno dozirana formula prikladna je za sve tipove kože, uključujući i one koji prvi put koriste retinol.

Stara cijena Nova cijena 97 €
(194 €/100 ml.)

Hydro-Plumping Serum Concentrate

Učinkoviti hidratizirajući serum koji zaglađuje kožu i pomaže u održavanju njezine elastičnosti.

Stara cijena Nova cijena 99 €
(132 €/100 ml.)
KIES00001

The Avocado Eye Treatment Duo

Intenzivna hidratacija za blistaviji, odmorniji izgled očiju

Stara cijena Nova cijena 130 €
Ovaj proizvod ne može se uspoređivati
KIES00001

The Complete Hydration Collection

Vaša osnovna rutina njege kože za zdrav sjaj

Stara cijena Nova cijena 93 €
Ovaj proizvod ne može se uspoređivati

Eye Fuel

Krema za područje oko očiju za muškarce s kofeinom i B3 vitaminom, koja pomaže smanjiti vidljivost podočnjaka i natečenost oka.

Jedna veličina dostupna
15 ml
Stara cijena Nova cijena 35 €
(233.33 €/100 ml.)

Facial Fuel Energizing Scrub

Učinkovit piling za lice za muškarce koji uklanja mrtve površinske stanice i zaglađuje kožu.

Jedna veličina dostupna
100 ml
Stara cijena Nova cijena 29 €
(29 €/100 ml.)

Epidermal Re-Texturizing Micro-Dermabrasion

Učinkovit mikrodermoabrazijski piling za lice, koji pomaže u čišćenju i regeneraciji kože.

Jedna veličina dostupna
75 ml
Stara cijena Nova cijena 57 €
(76 €/100 ml.)
Best Seller

Creamy Eye Treatment with Avocado

Hidratantna krema za područje oko očiju s avokadom koja pomaže zagladiti, smanjiti natečenost i nahraniti umorno područje oko očiju. Ova bogata formula emulzije vode u ulju pruža dugotrajnu hidrataciju i prikladna je za sve tipove kože, uključujući osjetljivu.

Stara cijena Nova cijena 39 €
(278.57 €/100 ml.)

Iris Extract Activating Treatment Essence

Anti-aging esencija za lice formulirana za revitalizaciju mladolikog izgleda kože.

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 62 €
(31 €/100 ml.)

Nurturing Baby Cream for Face & Body

Nježna dječja krema s 24-satnom hidratacijom.

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 35 €
(17.5 €/100 ml.)
KIES00001

The Gentle Cleansing Kit

Osvježite i očistite kožu bez isušivanja

Stara cijena Nova cijena 88 €
Ovaj proizvod ne može se uspoređivati
refillable

Creme de Corps

Bogat, nemasan losion za tijelo s kakao maslacem i beta-karotenom.

Stara cijena Nova cijena 65 €
(13 €/100 ml.)
KIES00001

The Dry Skin Relief Kit

Umirite i nahranite suhu, dehidriranu kožu

Stara cijena Nova cijena 54 €
Ovaj proizvod ne može se uspoređivati

Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil

Lagano ulje za čišćenje i uklanjanje šminke, koje omekšava i obnavlja kožu.

Jedna veličina dostupna
175 ml
Stara cijena Nova cijena 39 €
(22.29 €/100 ml.)

Usporedite: 0 od 6 odabranih proizvoda

Popular Items For Skincare

Orijentacijska poruka
Za najbolje iskustvo, molimo okrenite uređaj