Main content
A minimalist design featuring a green leaf element on the left side of a plain white background, with a subtle texture and a stylized letter "K" in the bottom right corner.

SVE LINIJE PROIZVODA

Pronađite idealnu liniju
za njegu kože za svoj tip kože.

COLLECTION

COLLECTION
54 Proizvodi

Ultra Light Daily UV Defense SPF 50 PA++++

Lagana krema za lice sa SPF 50 PA ++++ i zaštitom od zagađenja.

Stara cijena Nova cijena 62 €
(103.33 €/100 ml.)
KIES00001

The Avocado Eye Treatment Duo

Intenzivna hidratacija za blistaviji, odmorniji izgled očiju

Stara cijena Nova cijena 130 €
refillable

Ultra Facial Oil-Free Gel Cream

Osvježavajuća, hidratantna gel krema koja smanjuje sjaj, za masni i normalni tip kože.

Stara cijena Nova cijena 39 €
(78 €/100 ml.)
Best Seller

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Retinol serum formuliran za smanjenje vidljivih bora, poboljšanje teksture i čvrstoće kože uz minimalnu nelagodu. Ova precizno dozirana formula prikladna je za sve tipove kože, uključujući i one koji prvi put koriste retinol.

Stara cijena Nova cijena 97 €
(194 €/100 ml.)

Ultra Facial Barrier Balm

Balzam za lice sa skvalanom u praktičnom obliku stika koji hidratizira i jača barijeru kože.

Jedna veličina dostupna
9 g
Stara cijena Nova cijena 37 €
(205.56 €/50 g.)
KIES00001

The Complete Hydration Collection

Vaša osnovna rutina njege kože za zdrav sjaj

Stara cijena Nova cijena 93 €

Clearly Corrective™ Brightening & Soothing Treatment Water

Tretmanska voda koja posvjetljuje, umiruje, hidratizira i vidljivo poboljšava izgled kože.

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 62 €
(31 €/100 ml.)

Ultra Facial Toner

Nježni tonik za lice, za sve tipove kože.

Stara cijena Nova cijena 27 €
(10.8 €/100 ml.)
KIES00001

The Dry Skin Relief Kit

Umirite i nahranite suhu, dehidriranu kožu

Stara cijena Nova cijena 54 €
KIES00001

The Gentle Cleansing Kit

Osvježite i očistite kožu bez isušivanja

Stara cijena Nova cijena 88 €
Best Seller

Creamy Eye Treatment with Avocado

Hidratantna krema za područje oko očiju s avokadom koja pomaže zagladiti, smanjiti natečenost i nahraniti umorno područje oko očiju. Ova bogata formula emulzije vode u ulju pruža dugotrajnu hidrataciju i prikladna je za sve tipove kože, uključujući osjetljivu.

Stara cijena Nova cijena 39 €
(278.57 €/100 ml.)

Epidermal Re-Texturizing Micro-Dermabrasion

Učinkovit mikrodermoabrazijski piling za lice, koji pomaže u čišćenju i regeneraciji kože.

Jedna veličina dostupna
75 ml
Stara cijena Nova cijena 57 €
(76 €/100 ml.)
Orijentacijska poruka
Za najbolje iskustvo, molimo okrenite uređaj