Main content
A minimalist design featuring a green circular shape on the left side against a white background, with faint lines and the letter "K" in a subtle font on the right.

PROIZVODI
ZA NJEGU KOŽE

Otkrijte zdrav izgled kože pomoću formula koje pokreću priroda i nauka.

SAZNAJTE VIŠE ―+

NJEGA KOŽE

NJEGA KOŽE
100 Proizvodi
KIES00001

Oil-Free Essentials Duo

Set prilagođen za njegu masne kože.

Stara cijena Nova cijena 124 €
Ovaj proizvod ne može se uspoređivati

Clearly Corrective™ Daily Re-Texturizing Triple Acid Peel

S pažljivo odabranom koncentracijom AHA, PHA i BHA, naša formula vidljivo pomaže ispraviti teksturu, ubrzano zagladiti kožu, smanjiti izgled pora i pružiti vidljivu blistavost koži.

Jedna veličina dostupna
30 ml
Stara cijena 62 € Nova cijena 49 €
(163.33 €/100 ml.)
Best Seller

Super Multi-Corrective Cream

Krema protiv znakova starenja kože s iznimno snažnim 7 u 1 djelovanjem, za vidljivo glatku i čvrstu kožu mladolikog izgleda.

Stara cijena Nova cijena 115 €
(153.33 €/100 ml.)

Super Multi-Corrective Eye Zone Treatment

Krema za područje oko očiju protiv znakova starenja kože koja ciljano djeluje na područje ispod luka obrva, kapke, bore smijalice i podočnjake za vidljivo mladolikiji, zaglađeniji i zategnutiji izgled.

Stara cijena Nova cijena 89 €
(317.86 €/100 ml.)

Calendula Herbal-Extract Toner

Umirujući tonik za lice, obogaćen laticama nevena.

Stara cijena Nova cijena 49 €
(19.6 €/100 ml.)

Lip Balm #1

Hidratantni balzam za usne koji pomaže smiriti i zagladiti ​​suhe usne.

Jedna veličina dostupna
15 ml
Stara cijena Nova cijena 15 €
(100 €/100 ml.)
Best Seller

Midnight Recovery Concentrate

Noćno ulje za lice koje vidljivo obnavlja kožu dok spavate.

Stara cijena Nova cijena 65 €
(216.67 €/100 ml.)

Vital Skin-Strengthening Super Serum

Serum za lice za sjajniju i snažniju kožu poboljšane teksture.

Stara cijena Nova cijena 107 €
(214 €/100 ml.)

Buttermask For Lips

Intenzivna, hidratantna, noćna maska za usne.

Jedna veličina dostupna
10 g
Stara cijena Nova cijena 33 €
(165 €/50 g.)
refillable

Amino Acid Conditioner

Nježan, dnevni regenerator za sve tipove kose.

Stara cijena Nova cijena 29 €
(14.5 €/100 ml.)
refillable

Ultra Facial Oil-Free Gel Cream

Osvježavajuća, hidratantna gel krema koja smanjuje sjaj, za masni i normalni tip kože.

Stara cijena Nova cijena 72 €
(57.6 €/100 ml.)

Vital Skin-Strengthening Super Serum

Serum za lice za sjajniju i snažniju kožu poboljšane teksture.

Stara cijena Nova cijena 167 €
(167 €/100 ml.)
Best Seller

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Retinol serum formuliran za smanjenje vidljivih bora, poboljšanje teksture i čvrstoće kože uz minimalnu nelagodu. Ova precizno dozirana formula prikladna je za sve tipove kože, uključujući i one koji prvi put koriste retinol.

Stara cijena Nova cijena 97 €
(194 €/100 ml.)

Midnight Recovery Omega Rich Cloud Cream

Noćna krema s 98% prirodno dobivenih sastojaka, koja dokazano vidljivo vraća punoću i mekoću koži do jutra.*

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 65 €
(130 €/100 ml.)

Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash

Vrlo učinkovit gel za čišćenje lica, koji hrani i smiruje kožu.

Stara cijena Nova cijena 17 €
(22.67 €/100 ml.)

Epidermal Re-Texturizing Micro-Dermabrasion

Učinkovit mikrodermoabrazijski piling za lice, koji pomaže u čišćenju i regeneraciji kože.

Jedna veličina dostupna
75 ml
Stara cijena Nova cijena 57 €
(76 €/100 ml.)

Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Mask

Maska s kurkumom i sjemenkama brusnice za blistavost kože ispunjene energijom.

Stara cijena Nova cijena 62 €
(62 €/100 ml.)
NOUVEAUTÉ

24 dana Kiehl's adventskog kalendara

Poklonite njegu kože ovih blagdana uz adventski kalendar ispunjen s 24 najprodavanija Kiehl's favorita za njegu kože – baš na vrijeme za blagdane.

Jedna veličina dostupna
Calendar
Stara cijena Nova cijena 145 €

Ultra Meltdown Mending Lip Gel

Gel za usne s glicerinom, dimetikonom i kompleksom peptida i ektoina za zaštitu, zadržavanje vlage i zaglađivanje suhih, perutavih usana.

Jedna veličina dostupna
15 ml
Stara cijena Nova cijena 22 €

Vital Skin-Strengthening Super Serum

Serum za lice za sjajniju i snažniju kožu poboljšane teksture.

Stara cijena Nova cijena 107 €
(214 €/100 ml.)

Ultra Facial Oil-Free Toner

Nježni tonik za masnu i normalnu kožu.

Jedna veličina dostupna
250 ml
Stara cijena Nova cijena 27 €
(10.8 €/100 ml.)
KIES00001

The Hydration Dream Team

Jedinstveni set koji se sastoji od dva najprodavanija Kiehl's proizvoda: Ultra Facial Cream i Creamy Eye Treatment s avokadom. Set sadrži i mini pakiranje Ultra Facial tonika

Stara cijena Nova cijena 78 €
Ovaj proizvod ne može se uspoređivati
Title worth-WW0325KIE

Double Dose of Hydration

Set hidratantnih proizvoda za lice i tijelo

Jedna veličina dostupna
Set
Stara cijena Nova cijena 39 €

Super Multi-Corrective Soft Cream

Lagana hidratantna krema sa snažnim 7 u 1 djelovanjem protiv znakova starenja kože koja klinički dokazano vidljivo učvršćuje i podiže kožu, smanjuje bore, pojačava blistavost, poboljšava elastičnost, stvara ujednačeniju teksturu i ton te doprinosi zdravijem izgledu kože.

Stara cijena Nova cijena 89 €
(178 €/100 ml.)
sets-10-adba

Ultra Facial Oil-Free Kit

Lagana hidratacija za masnu i mješovitu kožu

Stara cijena Nova cijena 111 €
Ovaj proizvod ne može se uspoređivati

Clearly Corrective™ Clarity-Activating Soothing Emulsion

Lagana emulzija trostrukog djelovanja, obogaćena niacinamidom i korijenom sladića, vraća koži prirodni sjaj i pomaže ujednačiti ten

Jedna veličina dostupna
100 ml
Stara cijena Nova cijena 99 €
(99 €/100 ml.)

Daily Refining Milk-Peel Toner

Nježni, dvofazni tonik koji čisti i obnavlja kožu.

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 82 €
(41 €/100 ml.)
Best Seller

Midnight Recovery Concentrate

Noćno ulje za lice koje vidljivo obnavlja kožu dok spavate.

Stara cijena Nova cijena 135 €
(135 €/100 ml.)
new

Ingrown Hair & Tone-Correcting Intimate Drops

Lagan, a učinkovit serum za ujednačavanje tona kože intimnog područja i za urasle dlačice. Formuliran je s nježnom mješavinom AHA kiselina koje pomažu poboljšati stanje i izgled uraslih dlačica i ujednačiti ten, uz minimalnu iritaciju.

Jedna veličina dostupna
30 ml
Stara cijena Nova cijena 49 €
(163.33 €/100 ml.)

Clearly Corrective™ Brightening & Exfoliating Daily Cleanser

Gel za čišćenje lica za lagani piling i blistavost kože.

Jedna veličina dostupna
150 ml
Stara cijena Nova cijena 39 €
(26 €/100 ml.)

Facial Fuel Energizing Face Wash

Učinkovit i osvježavajući gel za čišćenje lica za muškarce.

Stara cijena Nova cijena 32 €
(12.8 €/100 ml.)

Ultra Facial Oil-Free Cleanser

Nježan, pjenušavi gel za čišćenje lica za masnu i normalnu kožu.

Jedna veličina dostupna
150 ml
Stara cijena Nova cijena 27 €
(18 €/100 ml.)

Calendula Serum-Infused Water Cream

Vodena krema obogaćena koncentriranim serumom nevena.

Stara cijena Nova cijena 110 €
(110 €/100 ml.)

Ultra Facial Oil-Free Lotion

Losion za lice lagane teksture za masnu i normalnu kožu.

Jedna veličina dostupna
125 ml
Stara cijena Nova cijena 39 €
(31.2 €/100 ml.)

Ultra Light Daily UV Defense SPF 50 PA++++

Lagana krema za lice sa SPF 50 PA ++++ i zaštitom od zagađenja.

Stara cijena Nova cijena 62 €
(103.33 €/100 ml.)
refillable

Ultra Facial Oil-Free Gel Cream

Osvježavajuća, hidratantna gel krema koja smanjuje sjaj, za masni i normalni tip kože.

Stara cijena Nova cijena 39 €
(78 €/100 ml.)
KIES00001

The Avocado Eye Treatment Duo

Intenzivna hidratacija za blistaviji, odmorniji izgled očiju

Stara cijena Nova cijena 130 €
Ovaj proizvod ne može se uspoređivati

Ultra Pure High-potency Serum 1.5% Hyaluronic Acid

Koncentriran s 1,5% hijaluronske kiseline serum za suhu kožu formuliran sa samo 7 sastojaka koji pomažu obnoviti kožu i zadržati vlagu kako bi koža izgledala zdravije i bila hidratizirana.

Jedna veličina dostupna
30 ml
Stara cijena Nova cijena 39 €
(130 €/100 ml.)
Best Seller

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Retinol serum formuliran za smanjenje vidljivih bora, poboljšanje teksture i čvrstoće kože uz minimalnu nelagodu. Ova precizno dozirana formula prikladna je za sve tipove kože, uključujući i one koji prvi put koriste retinol.

Stara cijena Nova cijena 97 €
(194 €/100 ml.)

Ultra Facial Barrier Balm

Balzam za lice sa skvalanom u praktičnom obliku stika koji hidratizira i jača barijeru kože.

Jedna veličina dostupna
9 g
Stara cijena Nova cijena 37 €
(205.56 €/50 g.)
KIES00001

The Complete Hydration Collection

Vaša osnovna rutina njege kože za zdrav sjaj

Stara cijena Nova cijena 93 €
Ovaj proizvod ne može se uspoređivati
KIES00001

Men's Ultimate Travel Companion

Poklon set za muškarce sadrži proizvode za brijanje za glatku kožu.

Stara cijena Nova cijena 69 €
Ovaj proizvod ne može se uspoređivati

Usporedite: 0 od 6 odabranih proizvoda

Popular Items For Skincare

Orijentacijska poruka
Za najbolje iskustvo, molimo okrenite uređaj