Main content
A minimalist design featuring a green circular shape on the left side against a white background, with faint lines and the letter "K" in a subtle font on the right.

PROIZVODI
ZA NJEGU KOŽE

Otkrijte zdrav izgled kože pomoću formula koje pokreću priroda i nauka.

SAZNAJTE VIŠE ―+

Vidi sve proizvode za njegu lica

Vidi sve proizvode za njegu lica
69 Proizvodi

Daily Refining Milk-Peel Toner

Nježni, dvofazni tonik koji čisti i obnavlja kožu.

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 82 €
(41 €/100 ml.)

Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream

Krema protiv bora i natečenost za područje oko očiju

Stara cijena Nova cijena 55 €
(366.67 €/100 ml.)

Ultra Facial Moisturizer

Dnevna hidratantna krema za lice s 24-satnom hidratacijom.

Stara cijena Nova cijena 45 €
(36 €/100 ml.)

Eye Fuel

Krema za područje oko očiju za muškarce s kofeinom i B3 vitaminom, koja pomaže smanjiti vidljivost podočnjaka i natečenost oka.

Jedna veličina dostupna
15 ml
Stara cijena Nova cijena 35 €
(233.33 €/100 ml.)

Centella Sensitive Facial Cleanser

Naš najnježniji čistač za lice za osjetljivu kožu.

Jedna veličina dostupna
250 ml
Stara cijena Nova cijena 39 €

Ultra Facial Oil-Free Lotion

Losion za lice lagane teksture za masnu i normalnu kožu.

Jedna veličina dostupna
125 ml
Stara cijena Nova cijena 39 €
(31.2 €/100 ml.)
Estetica 2023 Reward

Ultra Light Daily UV Defense Aqua Gel

Nekomedogena krema za zaštitu od sunca, s gelastom teskturom za masnu kožu.

Stara cijena Nova cijena 47 €
(156.67 €/100 ml.)

Age Defender Eye Repair

Krema protiv znakova starenja kože za muškarce, namijenjena za područje oko očiju, koja podiže i učvršćuje kožu te vidljivo smanjuje podočnjake.

Jedna veličina dostupna
14 ml
Stara cijena Nova cijena 49 €
(350 €/100 ml.)

Age Defender Power Serum

Serum protiv bora za muškarce, koji vidljivo učvršćuje kožu i smanjuje izgled bora.

Jedna veličina dostupna
75 ml
Stara cijena Nova cijena 82 €
(109.33 €/100 ml.)
Estetica 2023 Reward

Age Defender Cream Moisturizer

Hidratantna krema za muškarce protiv starenja kože, koja učvršćuje i podiže kožu.

Stara cijena Nova cijena 65 €
(130 €/100 ml.)

Iris Extract Activating Treatment Essence

Anti-aging esencija za lice formulirana za revitalizaciju mladolikog izgleda kože.

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 62 €
(31 €/100 ml.)

Blue Astringent Herbal Lotion

Jedinstveni tonik za masnu kožu.

Jedna veličina dostupna
250 ml
Stara cijena Nova cijena 32 €
(12.8 €/100 ml.)

Lip Balm #1

Hidratantni balzam za usne koji pomaže smiriti i zagladiti ​​suhe usne.

Jedna veličina dostupna
15 ml
Stara cijena Nova cijena 15 €
(100 €/100 ml.)

Ultra Facial Toner

Nježni tonik za lice, za sve tipove kože.

Stara cijena Nova cijena 27 €
(10.8 €/100 ml.)

Clearly Corrective™ Dark Spot Solution

Serum protiv tamnih mrlja koji vidljivo poboljšava neravnomjeran izgled kože

Stara cijena Nova cijena 103 €
(206 €/100 ml.)

Facial Fuel Energizing Moisture Treatment for Men

Hidratantna krema za muškarce.

Stara cijena Nova cijena 39 €
(52 €/100 ml.)

Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate

Snažan serum s vitaminom C formuliran s pomoću 12,5 % vitamina C i hijaluronske kiseline.

Stara cijena Nova cijena 115 €
(153.33 €/100 ml.)
Best Seller

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Retinol serum formuliran za smanjenje vidljivih bora, poboljšanje teksture i čvrstoće kože uz minimalnu nelagodu. Ova precizno dozirana formula prikladna je za sve tipove kože, uključujući i one koji prvi put koriste retinol.

Stara cijena Nova cijena 97 €
(194 €/100 ml.)

Calendula Herbal-Extract Toner

Umirujući tonik za lice, obogaćen laticama nevena.

Stara cijena Nova cijena 49 €
(19.6 €/100 ml.)

Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream

Intezivna krema za zaštitu kožne barijere s koloidnom zobenom kašom pruža trenutno olakšanje i obnovu suhe i vrlo suhe kože.

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 47 €
(94 €/100 ml.)
Title

Rare Earth Pore Tightener Primer

Nevidljivi glineni primer koji štiti i umanjuje vidljivost pora te pomaže u zaglađivanju, hidrataciji i smirivanju kože.

Jedna veličina dostupna
30 ml
Stara cijena Nova cijena 35 €
(116.67 €/100 ml.)

Super Multi-Corrective Eye Zone Treatment

Krema za područje oko očiju protiv znakova starenja kože koja ciljano djeluje na područje ispod luka obrva, kapke, bore smijalice i podočnjake za vidljivo mladolikiji, zaglađeniji i zategnutiji izgled.

Stara cijena Nova cijena 89 €
(317.86 €/100 ml.)
Best Seller

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Retinol serum formuliran za smanjenje vidljivih bora, poboljšanje teksture i čvrstoće kože uz minimalnu nelagodu. Ova precizno dozirana formula prikladna je za sve tipove kože, uključujući i one koji prvi put koriste retinol.

Stara cijena Nova cijena 97 €
(194 €/100 ml.)

Midnight Recovery Omega Rich Cloud Cream

Noćna krema s 98% prirodno dobivenih sastojaka, koja dokazano vidljivo vraća punoću i mekoću koži do jutra.*

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 65 €
(130 €/100 ml.)
NOUVEAUTÉ

24 dana Kiehl's adventskog kalendara

Poklonite njegu kože ovih blagdana uz adventski kalendar ispunjen s 24 najprodavanija Kiehl's favorita za njegu kože – baš na vrijeme za blagdane.

Jedna veličina dostupna
Calendar
Stara cijena Nova cijena 145 €

Ultra Facial Barrier Balm

Balzam za lice sa skvalanom u praktičnom obliku stika koji hidratizira i jača barijeru kože.

Jedna veličina dostupna
9 g
Stara cijena Nova cijena 37 €
(205.56 €/50 g.)
Best Seller

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Retinol serum formuliran za smanjenje vidljivih bora, poboljšanje teksture i čvrstoće kože uz minimalnu nelagodu. Ova precizno dozirana formula prikladna je za sve tipove kože, uključujući i one koji prvi put koriste retinol.

Stara cijena 72 € Nova cijena 49 €
(163.33 €/100 ml.)


5 BESPLATNIH UZORAKA UZ SVAKU NARUDŽBU

KUPITE SADA
Orijentacijska poruka
Za najbolje iskustvo, molimo okrenite uređaj