Main content
A minimalist design featuring a green circular shape on the left side against a white background, with faint lines and the letter "K" in a subtle font on the right.

PROIZVODI
ZA NJEGU KOŽE

Otkrijte zdrav izgled kože pomoću formula koje pokreću priroda i nauka.

SAZNAJTE VIŠE ―+

NJEGA KOŽE

NJEGA KOŽE
100 Proizvodi
Title

Better Screen™ UV serum

Lagani serum za zaštitu od sunca s kolagenskim peptidom koji pomaže u zaštiti od oštećenja uzrokovanih suncem i vidljivoj korekciji ranih znakova starenja kože.

Stara cijena Nova cijena 49 €
(98 €/100 ml.)

Gently Effective Blemish-Treating Cleansing Paste

Pasta za čišćenje nepravilnosti koja klinički dokazano smanjuje i sprječava nastanak nepravilnosti bez isušivanja kože.

Jedna veličina dostupna
125 ml
Stara cijena Nova cijena 29 €
(23.2 €/100 ml.)

Calendula Skin-Soothing & Stabilizing Emulsion

Emulzija za lice s ekstraktom nevena pruža umirujuću hidrataciju, istovremeno smanjujući crvenilo i višak sjaja.

Jedna veličina dostupna
125 ml
Stara cijena Nova cijena 55 €
(44 €/100 ml.)

Truly Targeted Blemish-Clearing Solution

Prozirni "tekući flaster" za nepravilnosti s 2% salicilne kiseline, posebno formuliran za vidljivo smanjenje veličine, intenziteta boje i tragova prištića.

Jedna veličina dostupna
15 ml
Stara cijena Nova cijena 35 €
(233.33 €/100 ml.)

Super Multi-Corrective Cream SPF 30

Krema protiv znakova starenja kože s višestrukim djelovanjem i zaštitnim faktorom 30

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 89 €
(178 €/100 ml.)
refillable

Amino Acid Shampoo

Blagi šampon s kokosovim uljem i aminokiselinama, koji čisti i omekšava kosu.

Stara cijena Nova cijena 15 €
(20 €/100 ml.)
Best Seller

Midnight Recovery Concentrate

Noćno ulje za lice koje vidljivo obnavlja kožu dok spavate.

Stara cijena Nova cijena 95 €
(190 €/100 ml.)

Blue Astringent Herbal Lotion

Jedinstveni tonik za masnu kožu.

Jedna veličina dostupna
250 ml
Stara cijena Nova cijena 32 €
(12.8 €/100 ml.)

Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate

Snažan serum s vitaminom C formuliran s pomoću 12,5 % vitamina C i hijaluronske kiseline.

Stara cijena Nova cijena 115 €
(153.33 €/100 ml.)

Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream

Intezivna krema za zaštitu kožne barijere s koloidnom zobenom kašom pruža trenutno olakšanje i obnovu suhe i vrlo suhe kože.

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 47 €
(94 €/100 ml.)

Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream

Intezivna krema za zaštitu kožne barijere s koloidnom zobenom kašom pruža trenutno olakšanje i obnovu suhe i vrlo suhe kože.

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 47 €
(94 €/100 ml.)

Midnight Recovery Eye

Obnavljajuća noćna krema za područje oko očiju za mlađi izgled kože prije jutra.

Jedna veličina dostupna
15 ml
Stara cijena Nova cijena 45 €
(300 €/100 ml.)
Title

Rare Earth Pore Tightener Primer

Nevidljivi glineni primer koji štiti i umanjuje vidljivost pora te pomaže u zaglađivanju, hidrataciji i smirivanju kože.

Jedna veličina dostupna
30 ml
Stara cijena Nova cijena 35 €
(116.67 €/100 ml.)

Ultra Facial Oil-Free Cleanser

Nježan, pjenušavi gel za čišćenje lica za masnu i normalnu kožu.

Jedna veličina dostupna
150 ml
Stara cijena Nova cijena 27 €
(18 €/100 ml.)

Ultra Facial Oil-Free Lotion

Losion za lice lagane teksture za masnu i normalnu kožu.

Jedna veličina dostupna
125 ml
Stara cijena Nova cijena 39 €
(31.2 €/100 ml.)
Estetica 2023 Reward

Ultra Light Daily UV Defense Aqua Gel

Nekomedogena krema za zaštitu od sunca, s gelastom teskturom za masnu kožu.

Stara cijena Nova cijena 47 €
(156.67 €/100 ml.)
KIES00001

The Hydration Powerhouse Duo

Intenzivna hidratacija za lice i oči

Stara cijena Nova cijena 137 €
Ovaj proizvod ne može se uspoređivati
KIES00001

Age-Defying Trio

Vidljivo smanjuje bore i vraća mladenački sjaj.

Stara cijena Nova cijena 139 €
Ovaj proizvod ne može se uspoređivati

Powerful-Strength Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing Vitamin C Eye Serum

Serum s vitaminom C za područje oko očiju za zaglađivanje finih linija i bora, natečenost i tamne kolutove.

Jedna veličina dostupna
15 ml
Stara cijena Nova cijena 59 €
(393.33 €/100 ml.)
KIES00001

The Amino Acid Advantage Kit

Nahranite kosu i tijelo aminokiselinama i mošusom

Stara cijena Nova cijena 119 €
Ovaj proizvod ne može se uspoređivati
new

Over & Under Cream-to-Powder Deodorant

Kremasto - puderast dezodorans s nježnom mješavinom kiselina, formuliran za 96-satnu kontrolu mirisa i smanjenje osjećaja nelagode uzrokovane trenjem.

Jedna veličina dostupna
75 ml
Stara cijena Nova cijena 33 €
(44 €/100 ml.)
new

Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence

Pomlađujuća esencija za lice obogaćena ferulinskom i mliječnom kiselinom za vidljivo pojačavanje blistavosti, glađu teksturu kože i smanjenje finih linija.

Stara cijena Nova cijena 60 €
(60 €/100 ml.)

Centella Sensitive Facial Cleanser

Naš najnježniji čistač za lice za osjetljivu kožu.

Jedna veličina dostupna
250 ml
Stara cijena Nova cijena 39 €

Age Defender Eye Repair

Krema protiv znakova starenja kože za muškarce, namijenjena za područje oko očiju, koja podiže i učvršćuje kožu te vidljivo smanjuje podočnjake.

Jedna veličina dostupna
14 ml
Stara cijena Nova cijena 49 €
(350 €/100 ml.)

Ultra Facial Moisturizer

Dnevna hidratantna krema za lice s 24-satnom hidratacijom.

Stara cijena Nova cijena 45 €
(36 €/100 ml.)
refillable

Ultra Facial Cream

Lagana hidratantna krema za lice, formulirana sa skvalanom i glacijalnim glikoproteinima za dugotrajnu hidrataciju i jačanje barijere kože. Prikladno za sve tipove kože.

Stara cijena Nova cijena 23 €
(82.14 €/100 ml.)
Title ufc-medi

Ultra Facial Meltdown Recovery Cream

Lagana krema za lice s koloidnom zobi i bisabololom koja pomaže ublažiti iritaciju, smanjiti vidljivo crvenilo i obnoviti vrlo suhu, osjetljivu kožu.

Stara cijena Nova cijena 25 €
(89.29 €/100 ml.)
Best Seller

Super Multi-Corrective Cream

Krema protiv znakova starenja kože s iznimno snažnim 7 u 1 djelovanjem, za vidljivo glatku i čvrstu kožu mladolikog izgleda.

Stara cijena Nova cijena 89 €
(178 €/100 ml.)
Title

1cc* CollaShot Plump serum, serum za lice s rekombinantnim kolagenom za učvrsnuti i puniji izgled kože

Serum za lice s kolagenom s rekombinantnim kolagenom i ramnozom koji vidljivo popunjava kožu, pomaže u njezinom učvršćivanju te ublažava vidljive znakove starenja uzrokovane gubitkom kolagena. Biosintetski kolagenski polipeptid sličan fragmentu proteina koji se nalazi u ljudskom kolagenu.

Stara cijena Nova cijena 72 €
(144 €/100 ml.)

ULTRA PURE HIGH-POTENCY SERUM 5.0% NIACINAMIDE

Koncentrirani serum za lice formuliran sa samo deset sastojaka pomoći će vam vidljivo smanjiti neželjeni sjaj i izgled nesavršenosti na koži lica.

Jedna veličina dostupna
30 ml
Stara cijena Nova cijena 39 €
(130 €/100 ml.)

Ultra Facial Barrier-Hydrating Cleanser

Hidratantni gel za čišćenje lica, koji se pretvara u pjenu, nježno uklanja nečistoće bez isušivanja kože.

Stara cijena Nova cijena 29 €
(19.33 €/100 ml.)
KIES00001

Ultra Hydration & Repair Duo

Zaštitite i hidratizirajte za zdravu, otpornu kožu

Stara cijena Nova cijena 60 €
Ovaj proizvod ne može se uspoređivati

Facial Fuel Energizing Moisture Treatment for Men

Hidratantna krema za muškarce.

Stara cijena Nova cijena 39 €
(52 €/100 ml.)

Age Defender Power Serum

Serum protiv bora za muškarce, koji vidljivo učvršćuje kožu i smanjuje izgled bora.

Jedna veličina dostupna
75 ml
Stara cijena Nova cijena 82 €
(109.33 €/100 ml.)

Clearly Corrective™ Dark Spot Solution

Serum protiv tamnih mrlja koji vidljivo poboljšava neravnomjeran izgled kože

Stara cijena Nova cijena 103 €
(206 €/100 ml.)

Ultra Facial Cleanser

Blagi pjenasti gel za čišćenje lica za sve tipove kože.

Stara cijena Nova cijena 27 €
(18 €/100 ml.)

Expertly Clear Blemish-Treating & Preventing Lotion

Losion za kožu sklonu nepravilnostima s 1,2% salicilne kiseline i 2% niacinamida, posebno formuliran za umirivanje nepravilnosti i sprječavanje pojave novih.

Jedna veličina dostupna
60 ml
Stara cijena Nova cijena 45 €
(75 €/100 ml.)

Ultra Body Mega Moisture Squalane Cream

Losion za tijelo sa skvalanom i pro-ceramidima koji se brzo upija u kožu te pruža vrhunsku, dugotrajnu hidrataciju.

Stara cijena Nova cijena 52 €
(20.8 €/100 ml.)

Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream

Krema protiv bora i natečenost za područje oko očiju

Stara cijena Nova cijena 55 €
(366.67 €/100 ml.)

Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser

Svakodnevni gel za temeljito čišćenje pora na licu koji pomaže u nježnoj detoksikaciji i pilingu kože.

Jedna veličina dostupna
150 ml
Stara cijena Nova cijena 32 €
(21.33 €/100 ml.)

Ultra Facial Oil-Free Toner

Nježni tonik za masnu i normalnu kožu.

Jedna veličina dostupna
250 ml
Stara cijena Nova cijena 27 €
(10.8 €/100 ml.)

Ultra Light Daily UV Defense SPF 50 PA++++

Lagana krema za lice sa SPF 50 PA ++++ i zaštitom od zagađenja.

Stara cijena Nova cijena 47 €
(156.67 €/100 ml.)

Usporedite: 0 od 6 odabranih proizvoda

Popular Items For Skincare

Orijentacijska poruka
Za najbolje iskustvo, molimo okrenite uređaj