Main content
A minimalist design featuring a green circular shape on a white background, with subtle texture and a small, faint mark.

NJEGA ZA MUŠKARCE

Očistite, tretirajte, hidratizirajte
i njegujte Vašu kožu.

SAZNAJTE VIŠE ―+

Vidi sve proizvode za muškarce

Vidi sve proizvode za muškarce
16 Proizvodi

Ultimate Brushless Shave Cream White Eagle

Krema za brijanje obogaćena mentolom i kamforom.

Stara cijena Nova cijena 24 €

Facial Fuel Energizing Moisture Treatment for Men

Hidratantna krema za muškarce.

Stara cijena Nova cijena 39 €
(52 €/100 ml.)

Musk Eau de Toilette Spray

Toaletna voda u spreju s mošusom.

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 62 €
(124 €/100 ml.)

“Ultimate Man” Body Scrub Soap

Učinkovit sapun za tijelo za piling kože

Jedna veličina dostupna
200 g
Stara cijena Nova cijena 20 €
(5 €/50 g.)

Original Musk Body Lotion

Luksuzni i lagani mošusni losion za tijelo.

Jedna veličina dostupna
250 ml
Stara cijena Nova cijena 29 €

Facial Fuel Energizing Scrub

Učinkovit piling za lice za muškarce koji uklanja mrtve površinske stanice i zaglađuje kožu.

Jedna veličina dostupna
100 ml
Stara cijena Nova cijena 29 €
(29 €/100 ml.)

Facial Fuel Energizing Face Wash

Učinkovit i osvježavajući gel za čišćenje lica za muškarce.

Stara cijena Nova cijena 32 €
(12.8 €/100 ml.)

Grooming Solutions Exfoliating Body Soap

Piling i sapun za tijelo s prahom sjemena jojobe, Pracaxi uljem i vulkanskim pepelom.

Jedna veličina dostupna
200 g
Stara cijena Nova cijena 23 €
Estetica 2023 Reward

Age Defender Cream Moisturizer

Hidratantna krema za muškarce protiv starenja kože, koja učvršćuje i podiže kožu.

Stara cijena Nova cijena 65 €
(130 €/100 ml.)

Age Defender Power Serum

Serum protiv bora za muškarce, koji vidljivo učvršćuje kožu i smanjuje izgled bora.

Jedna veličina dostupna
75 ml
Stara cijena Nova cijena 82 €
(109.33 €/100 ml.)

Age Defender Eye Repair

Krema protiv znakova starenja kože za muškarce, namijenjena za područje oko očiju, koja podiže i učvršćuje kožu te vidljivo smanjuje podočnjake.

Jedna veličina dostupna
14 ml
Stara cijena Nova cijena 49 €
(350 €/100 ml.)

Eye Fuel

Krema za područje oko očiju za muškarce s kofeinom i B3 vitaminom, koja pomaže smanjiti vidljivost podočnjaka i natečenost oka.

Jedna veličina dostupna
15 ml
Stara cijena Nova cijena 35 €
(233.33 €/100 ml.)

Ultimate Razor Burn & Bump Relief

Muška krema nakon brijanja protiv uraslih dlaka i oštećenja, za trenutno olakšanje nakon brijanja.

Jedna veličina dostupna
75 ml
Stara cijena Nova cijena 32 €
(42.67 €/100 ml.)
KIES00001

Men's Ultimate Travel Companion

Poklon set za muškarce sadrži proizvode za brijanje za glatku kožu.

Stara cijena Nova cijena 69 €

Grooming Solutions Clean Hold Styling Gel

Nemasni gel za oblikovanje kose za muškarce.

Jedna veličina dostupna
150 ml
Stara cijena Nova cijena 23 €

Superbly Efficient Antiperspirant & Deodorant Cream

Nježan, ali učinkovit dezodorans i antiperspirant bez mirisa.

Jedna veličina dostupna
75 ml
Stara cijena Nova cijena 24 €
(32 €/100 ml.)


5 BESPLATNIH UZORAKA UZ SVAKU NARUDŽBU

KUPITE SADA
Orijentacijska poruka
Za najbolje iskustvo, molimo okrenite uređaj