Main content
A minimalist design featuring a green circular shape on the left side against a white background, with faint lines and the letter "K" in a subtle font on the right.

PROIZVODI
ZA NJEGU KOŽE

Otkrijte zdrav izgled kože pomoću formula koje pokreću priroda i nauka.

SAZNAJTE VIŠE ―+

NJEGA KOŽE

NJEGA KOŽE
100 Proizvodi
Estetica 2023 Reward

Age Defender Cream Moisturizer

Hidratantna krema za muškarce protiv starenja kože, koja učvršćuje i podiže kožu.

Stara cijena Nova cijena 65 €
(130 €/100 ml.)

Ultimate Strength Hand Salve

Bogata, hidratantna krema za suhe i aktivne ruke.

Stara cijena Nova cijena 19 €
(25.33 €/100 ml.)

Clearly Corrective™ Brightening & Soothing Treatment Water

Tretmanska voda koja posvjetljuje, umiruje, hidratizira i vidljivo poboljšava izgled kože.

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 62 €
(31 €/100 ml.)
Best Seller

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Retinol serum formuliran za smanjenje vidljivih bora, poboljšanje teksture i čvrstoće kože uz minimalnu nelagodu. Ova precizno dozirana formula prikladna je za sve tipove kože, uključujući i one koji prvi put koriste retinol.

Stara cijena 72 € Nova cijena 49 €
(163.33 €/100 ml.)

Ultra Facial Toner

Nježni tonik za lice, za sve tipove kože.

Stara cijena Nova cijena 27 €
(10.8 €/100 ml.)

Hydro-Plumping Serum Concentrate

Učinkoviti hidratizirajući serum koji zaglađuje kožu i pomaže u održavanju njezine elastičnosti.

Stara cijena Nova cijena 99 €
(132 €/100 ml.)
KIES00001

The Dry Skin Relief Kit

Umirite i nahranite suhu, dehidriranu kožu

Stara cijena Nova cijena 54 €
Ovaj proizvod ne može se uspoređivati
KIES00001

The Gentle Cleansing Kit

Osvježite i očistite kožu bez isušivanja

Stara cijena Nova cijena 88 €
Ovaj proizvod ne može se uspoređivati

Eye Fuel

Krema za područje oko očiju za muškarce s kofeinom i B3 vitaminom, koja pomaže smanjiti vidljivost podočnjaka i natečenost oka.

Jedna veličina dostupna
15 ml
Stara cijena Nova cijena 35 €
(233.33 €/100 ml.)

Facial Fuel Energizing Scrub

Učinkovit piling za lice za muškarce koji uklanja mrtve površinske stanice i zaglađuje kožu.

Jedna veličina dostupna
100 ml
Stara cijena Nova cijena 29 €
(29 €/100 ml.)
Best Seller

Creamy Eye Treatment with Avocado

Hidratantna krema za područje oko očiju s avokadom koja pomaže zagladiti, smanjiti natečenost i nahraniti umorno područje oko očiju. Ova bogata formula emulzije vode u ulju pruža dugotrajnu hidrataciju i prikladna je za sve tipove kože, uključujući osjetljivu.

Stara cijena Nova cijena 39 €
(278.57 €/100 ml.)

Epidermal Re-Texturizing Micro-Dermabrasion

Učinkovit mikrodermoabrazijski piling za lice, koji pomaže u čišćenju i regeneraciji kože.

Jedna veličina dostupna
75 ml
Stara cijena Nova cijena 57 €
(76 €/100 ml.)

Superbly Efficient Antiperspirant & Deodorant Cream

Nježan, ali učinkovit dezodorans i antiperspirant bez mirisa.

Jedna veličina dostupna
75 ml
Stara cijena Nova cijena 24 €
(32 €/100 ml.)

Iris Extract Activating Treatment Essence

Anti-aging esencija za lice formulirana za revitalizaciju mladolikog izgleda kože.

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 62 €
(31 €/100 ml.)

Nurturing Baby Cream for Face & Body

Nježna dječja krema s 24-satnom hidratacijom.

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 35 €
(17.5 €/100 ml.)
refillable

Creme de Corps

Bogat, nemasan losion za tijelo s kakao maslacem i beta-karotenom.

Stara cijena Nova cijena 65 €
(13 €/100 ml.)

Usporedite: 0 od 6 odabranih proizvoda

Popular Items For Skincare

Orijentacijska poruka
Za najbolje iskustvo, molimo okrenite uređaj