Main content
A minimalistic design featuring a green circular shape on the left and a subtle, light grey background. The letter "K" is faintly visible on the right side.

SVI POKLONI

Kupite setove za njegu kože i ograničena izdanja najprodavanijih proizvoda.

PO KATEGORIJAMA

PO KATEGORIJAMA
55 Proizvodi
KIES00001

The Hydration Dream Team

Jedinstveni set koji se sastoji od dva najprodavanija Kiehl's proizvoda: Ultra Facial Cream i Creamy Eye Treatment s avokadom. Set sadrži i mini pakiranje Ultra Facial tonika

Stara cijena Nova cijena 78 €
KIES00001

The Avocado Eye Treatment Duo

Intenzivna hidratacija za blistaviji, odmorniji izgled očiju

Stara cijena Nova cijena 130 €
KIES00001

The Hydration Powerhouse Duo

Intenzivna hidratacija za lice i oči

Stara cijena Nova cijena 137 €
KIES00001

The Complete Hydration Collection

Vaša osnovna rutina njege kože za zdrav sjaj

Stara cijena Nova cijena 93 €
KIES00001

The Gentle Cleansing Kit

Osvježite i očistite kožu bez isušivanja

Stara cijena Nova cijena 88 €
KIES00001

The Dry Skin Relief Kit

Umirite i nahranite suhu, dehidriranu kožu

Stara cijena Nova cijena 54 €
KIES00001

Men's Ultimate Travel Companion

Poklon set za muškarce sadrži proizvode za brijanje za glatku kožu.

Stara cijena Nova cijena 69 €
KIES00001

Oil-Free Essentials Duo

Set prilagođen za njegu masne kože.

Stara cijena Nova cijena 124 €
KIES00001

The Amino Acid Advantage Kit

Nahranite kosu i tijelo aminokiselinama i mošusom

Stara cijena Nova cijena 119 €
refillable

Amino Acid Shampoo

Blagi šampon s kokosovim uljem i aminokiselinama, koji čisti i omekšava kosu.

Stara cijena Nova cijena 15 €
(20 €/100 ml.)
Best Seller

Midnight Recovery Concentrate

Noćno ulje za lice koje vidljivo obnavlja kožu dok spavate.

Stara cijena Nova cijena 95 €
(190 €/100 ml.)

Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate

Snažan serum s vitaminom C formuliran s pomoću 12,5 % vitamina C i hijaluronske kiseline.

Stara cijena Nova cijena 115 €
(153.33 €/100 ml.)
Title

Hydrating Hits poklon set

Set s naša dva klasika za hidrataciju koji se sastoji od naše #1 Ultra Facial kreme za lice i Creamy Eye Treatment wih avokado za okoloočno područje

Jedna veličina dostupna
Set
Stara cijena Nova cijena 47 €

Najprodavaniji duo za hidrataciju

Jedinstveni set koji se sastoji od dva najprodavanija Kiehl's proizvoda: Ultra Facial Cream i Creamy Eye Treatment s avokadom.

Stara cijena Nova cijena 62 €
KIES00001

Age-Defying Trio

Vidljivo smanjuje bore i vraća mladenački sjaj.

Stara cijena Nova cijena 139 €

Powerful-Strength Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing Vitamin C Eye Serum

Serum s vitaminom C za područje oko očiju za zaglađivanje finih linija i bora, natečenost i tamne kolutove.

Jedna veličina dostupna
15 ml
Stara cijena Nova cijena 59 €
(393.33 €/100 ml.)

Perfect Trio

Hidratizirajte, zaštitite i pružite mlađi izgled svojoj koži: snažan trio za njegu kože za glađu, čvršću i ujednačeniju kožu.

Stara cijena 158 € Nova cijena 135 €

Super Multi-Corrective Skincare Trio

Učvrstite, zagladite, obnovite i vidljivo podignite kožu s učinkovitim setom protiv znakova starenja kože.

Stara cijena 223 € Nova cijena 200 €
new

Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence

Pomlađujuća esencija za lice obogaćena ferulinskom i mliječnom kiselinom za vidljivo pojačavanje blistavosti, glađu teksturu kože i smanjenje finih linija.

Stara cijena Nova cijena 60 €
(60 €/100 ml.)

Ultra Facial Moisturizer

Dnevna hidratantna krema za lice s 24-satnom hidratacijom.

Stara cijena Nova cijena 45 €
(36 €/100 ml.)
refillable

Ultra Facial Cream

Lagana hidratantna krema za lice, formulirana sa skvalanom i glacijalnim glikoproteinima za dugotrajnu hidrataciju i jačanje barijere kože. Prikladno za sve tipove kože.

Stara cijena Nova cijena 23 €
(82.14 €/100 ml.)

Ultimate Brushless Shave Cream White Eagle

Krema za brijanje obogaćena mentolom i kamforom.

Stara cijena Nova cijena 24 €

Musk Eau de Toilette Spray

Toaletna voda u spreju s mošusom.

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 62 €
(124 €/100 ml.)
KIES00001

Ultra Hydration & Repair Duo

Zaštitite i hidratizirajte za zdravu, otpornu kožu

Stara cijena Nova cijena 60 €

Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream

Krema protiv bora i natečenost za područje oko očiju

Stara cijena Nova cijena 55 €
(366.67 €/100 ml.)
Best Seller

Super Multi-Corrective Cream

Krema protiv znakova starenja kože s iznimno snažnim 7 u 1 djelovanjem, za vidljivo glatku i čvrstu kožu mladolikog izgleda.

Stara cijena Nova cijena 115 €
(153.33 €/100 ml.)

Vital Skin-Strengthening Super Serum

Serum za lice za sjajniju i snažniju kožu poboljšane teksture.

Stara cijena Nova cijena 107 €
(214 €/100 ml.)
refillable

Amino Acid Conditioner

Nježan, dnevni regenerator za sve tipove kose.

Stara cijena Nova cijena 29 €
(14.5 €/100 ml.)
Title

The Classic Gentleman Collection Poklon Set

Dnevni duo osvježavajućih potrepština za mušku kožu.

Jedna veličina dostupna
Set
Stara cijena Nova cijena 65 €

Hidratantni set za njegu suhe kože

Intenzivno hidratantna rutina stvorena za njegu suhe kože. Set uključuje hidratantnu kremu Ultra Facial Cream, gel za čišćenje lica i Ultra Pure hidratantni serum s 1,5% hijaluronske kiseline.

Stara cijena Nova cijena 89 €

Have Yourself A Hydrated Holiday Gift Set

A holiday set of hydrating essentials for the face and eyes.

Jedna veličina dostupna
Set
Stara cijena Nova cijena 39 €
NOUVEAUTÉ

24 dana Kiehl's adventskog kalendara

Poklonite njegu kože ovih blagdana uz adventski kalendar ispunjen s 24 najprodavanija Kiehl's favorita za njegu kože – baš na vrijeme za blagdane.

Jedna veličina dostupna
Calendar
Stara cijena Nova cijena 145 €

Creme de Corps Smoothing Oil-to-Foam Body Cleanser

Ulje za tuširanje koje kožu ostavlja glatkom i podatnom.

Stara cijena Nova cijena 39 €
Title worth-WW0325KIE

Double Dose of Hydration

Set hidratantnih proizvoda za lice i tijelo

Jedna veličina dostupna
Set
Stara cijena Nova cijena 39 €
sets-10-adba

Ultra Facial Oil-Free Kit

Lagana hidratacija za masnu i mješovitu kožu

Stara cijena Nova cijena 111 €

Dobrodošli U Kiehl's

Dobrodošli u Clear Skin Club! Otkrijte naše najpopularnije proizvode za postizanje hidratizirane i blistave kože.

Stara cijena Nova cijena 53 €
new

Ingrown Hair & Tone-Correcting Intimate Drops

Lagan, a učinkovit serum za ujednačavanje tona kože intimnog područja i za urasle dlačice. Formuliran je s nježnom mješavinom AHA kiselina koje pomažu poboljšati stanje i izgled uraslih dlačica i ujednačiti ten, uz minimalnu iritaciju.

Jedna veličina dostupna
30 ml
Stara cijena Nova cijena 49 €
(163.33 €/100 ml.)
refillable

Amino Acid Conditioner

Nježan, dnevni regenerator za sve tipove kose.

Stara cijena Nova cijena 45 €
(9 €/100 ml.)

Nourishing Olive Fruit Oil Conditioner

Regenerator lagane teksture za suhu kosu.

Jedna veličina dostupna
500 ml
Stara cijena Nova cijena 45 €

Ultra Facial Oil-Free Lotion

Losion za lice lagane teksture za masnu i normalnu kožu.

Jedna veličina dostupna
125 ml
Stara cijena Nova cijena 39 €
(31.2 €/100 ml.)

Set za zaglađivanje kože lica

Set namijenjen za zaglađivanje kože kako bi se postigla glađa i mekša koža s ujednačenijom teksturom. Ovaj set uključuje Ultra Facial gel za čišćenje lica, najprodavaniju Ultra Facial kremu za lice i piling serum s 9,8% glikolne kiseline.

Stara cijena Nova cijena 50 €

Clearly Corrective™ Brightening & Soothing Treatment Water

Tretmanska voda koja posvjetljuje, umiruje, hidratizira i vidljivo poboljšava izgled kože.

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 62 €
(31 €/100 ml.)
Orijentacijska poruka
Za najbolje iskustvo, molimo okrenite uređaj