Main content

Truly Targeted Blemish-Clearing Solution

Prozirni "tekući flaster" za nepravilnosti s 2% salicilne kiseline, posebno formuliran za vidljivo smanjenje veličine, intenziteta boje i tragova prištića.

Jedna veličina dostupna
15 ml
Stara cijena Nova cijena 35 €
(233.33 €/100 ml.)

Expertly Clear Blemish-Treating & Preventing Lotion

Losion za kožu sklonu nepravilnostima s 1,2% salicilne kiseline i 2% niacinamida, posebno formuliran za umirivanje nepravilnosti i sprječavanje pojave novih.

Jedna veličina dostupna
60 ml
Stara cijena Nova cijena 45 €
(75 €/100 ml.)

Clearly Corrective™ Dark Spot Solution

Serum protiv tamnih mrlja koji vidljivo poboljšava neravnomjeran izgled kože

Stara cijena Nova cijena 103 €
(206 €/100 ml.)

Epidermal Re-Texturizing Micro-Dermabrasion

Učinkovit mikrodermoabrazijski piling za lice, koji pomaže u čišćenju i regeneraciji kože.

Jedna veličina dostupna
75 ml
Stara cijena Nova cijena 57 €
(76 €/100 ml.)

Epidermal Re-Texturizing Micro-Dermabrasion

Učinkovit mikrodermoabrazijski piling za lice, koji pomaže u čišćenju i regeneraciji kože.

Jedna veličina dostupna
75 ml
Stara cijena Nova cijena 57 €
(76 €/100 ml.)
Best Seller

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Retinol serum formuliran za smanjenje vidljivih bora, poboljšanje teksture i čvrstoće kože uz minimalnu nelagodu. Ova precizno dozirana formula prikladna je za sve tipove kože, uključujući i one koji prvi put koriste retinol.

Stara cijena Nova cijena 97 €
(194 €/100 ml.)

Hydro-Plumping Serum Concentrate

Učinkoviti hidratizirajući serum koji zaglađuje kožu i pomaže u održavanju njezine elastičnosti.

Stara cijena Nova cijena 99 €
(132 €/100 ml.)
Orijentacijska poruka
Za najbolje iskustvo, molimo okrenite uređaj