Main content
A light gray background with a green sticky note in the upper left corner and a faint smudge near the center. The letter "K" is subtly visible in the bottom right corner.

AKNE

Umanjite nepravilnosti proizvodima za njegu kože sklone aknama.

SAZNAJTE VIŠE ―+

Proizvodi protiv nepravilnosti na licu

Proizvodi protiv nepravilnosti na licu
6 Proizvodi

Gently Effective Blemish-Treating Cleansing Paste

Pasta za čišćenje nepravilnosti koja klinički dokazano smanjuje i sprječava nastanak nepravilnosti bez isušivanja kože.

Jedna veličina dostupna
125 ml
Stara cijena Nova cijena 29 €
(23.2 €/100 ml.)

Calendula Skin-Soothing & Stabilizing Emulsion

Emulzija za lice s ekstraktom nevena pruža umirujuću hidrataciju, istovremeno smanjujući crvenilo i višak sjaja.

Jedna veličina dostupna
125 ml
Stara cijena Nova cijena 55 €
(44 €/100 ml.)

Truly Targeted Blemish-Clearing Solution

Prozirni "tekući flaster" za nepravilnosti s 2% salicilne kiseline, posebno formuliran za vidljivo smanjenje veličine, intenziteta boje i tragova prištića.

Jedna veličina dostupna
15 ml
Stara cijena Nova cijena 35 €
(233.33 €/100 ml.)

Expertly Clear Blemish-Treating & Preventing Lotion

Losion za kožu sklonu nepravilnostima s 1,2% salicilne kiseline i 2% niacinamida, posebno formuliran za umirivanje nepravilnosti i sprječavanje pojave novih.

Jedna veličina dostupna
60 ml
Stara cijena Nova cijena 45 €
(75 €/100 ml.)

Blue Astringent Herbal Lotion

Jedinstveni tonik za masnu kožu.

Jedna veličina dostupna
250 ml
Stara cijena Nova cijena 32 €
(12.8 €/100 ml.)

Centella Sensitive Facial Cleanser

Naš najnježniji čistač za lice za osjetljivu kožu.

Jedna veličina dostupna
250 ml
Stara cijena Nova cijena 39 €
Orijentacijska poruka
Za najbolje iskustvo, molimo okrenite uređaj